- SPECJALNA OKAZJA DLA SPOŁECZNOŚCI „ODMŁADZANIE NA SUROWO” -
Dowiedz się jak wychować zdrowe dzieci biorąc udział w tym nowym 4-godzinnym szkoleniu online z Agnieszką Kirchner!
Czy zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, by twoje dzieci nie miały wiecznie zatkanego nosa i powracających infekcji ucha? Właśnie tego i wiele więcej, dowiesz się w moim nowym, wyjątkowym 4-godzinnym szkoleniu online!

Myślę, że problemem większym niż same choroby dzieci jest ich normalizacja. To, że tak wiele dolegliwości jak wieczne katary, zapalenia ucha, wysypki, egzema, tzw. kolki, odparzenia i inne uważane są za normalne i naturalne. Wiele osób słysząc, że moje dzieci nigdy nie miały żadnych wysypek, odparzeń, powracających bóli gardła czy też problemów z trawieniem przeciera oczy i mówi, że to niemożliwe! Przecież każde dziecko tego wszystkiego doświadcza!

Wyobraź sobie sytuację, w której twoja 18-miesięczna córka dostaje zapalenia ucha, które odchodzi samo, bez żadnych leków, w ciągu 2,5 dnia. Albo sytuację, w której twój 2-letni syn nigdy nie miał żadnego kataru, kaszlu, gorączki ani żadnych innych dolegliwości. Te dwie sytuacje pochodzą z życia moich dzieci. Brzmi niewiarygodnie, ale jest to jak najbardziej prawdziwe.

Dlatego postanowiłam podzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem dotyczącym tego, jak to osiągnąć. Jak sprawić, by dzieci rozwijały się świetnie, zdrowo i szczęśliwie od samego początku ich życia.
W tym 4-godzinnym kursie dowiesz się m.in.:
  • tego, że żywienie dzieci zaczyna się już przed ciążą i tata również ma tutaj dużą rolę do odegrania...
  • ​jak, co i ile jeść w ciąży, czy brać suplementy i dlaczego, jeśli nie, a jeśli tak, to jakie...
  • ​na co uważać podczas karmienia piersią i dlaczego to, że dieta mamy nie ma wpływu na jej mleko jest mitem...
  • ​jak rozszerzać dietę swojego malucha i dlaczego 4 miesiąc życia to jeszcze znacznie za wcześnie...
  • ​jak karmić, by dzieci chciały jeść i jak zaufać, że to one wiedzą najlepiej, czego potrzebują...
  • ​jak zmienić dietę dziecka, które jest już przyzwyczajone do innego odżywiania...
To wszystko i więcej okraszone jest praktycznymi wskazówkami, czyli np. na co zwracać uwagę w sklepie, czego nie kupować i jak rozmawiać z dziećmi, by pokazać im zrozumienie przekazując jednocześnie swoje zdanie.

Jeśli jesteś gotów na zmiany i ciekawy jesteś, jak stworzyć idealne podstawy żywienia i stylu życia swoim dzieciom lub dzieciom, którymi się opiekujesz, ten kurs jest dla ciebie! Czas postawić się mainstreamowemu podejściu i obalić mit, jakoby zapalenia ucha i wysypki były normalne i naturalne u dzieci.
Pamiętajmy, że to my, rodzice i opiekunowie, tworzymy zdrowe - lub niezdrowe - nawyki żywieniowe naszych dzieci. To my jesteśmy odpowiedzialni za to, co jedzą od pierwszych sekund ich życia. Dobrze jest więc wiedzieć, co robić!

Jak karmić dzieci? Ile im podawać? Jakie ramy czasowe układać? Skąd mam wiedzieć, kiedy moje dziecko jest głodne? Skąd mam wiedzieć, czego potrzebują i czy dostarczam im tego wystarczająco?

- te i inne pytania dostaję od moich słuchaczy każdego dnia. Odpowiedzi są prostsze, niż może się wydawać, ale niestety szczelnie skrywane przed nami, rodzicami. Dodatkowo w moim kursie otrzymasz również informacje dotyczące tego, jak rozmawiać z dziećmi, które już jadły inaczej, a którym dietę próbujemy zmienić. Mogą się buntować, tak. Jak więc sobie z tym radzić? O tym również opowiadam.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że żywienie dzieci tak naprawdę zaczyna się przed ciążą! Brzmieć to może dziwnie, ale faktycznie tak jest. Dlatego zadbać o siebie warto już przed ciążą i tyczy się to również panów, bo to i od nich trochę tu zależy.
Być może myślisz sobie: „Ile kosztuje ten kurs?”...
Tylko 99zł
Jeśli jesteś gotów na zmiany i ciekawy jesteś, jak stworzyć idealne podstawy żywienia i stylu życia swoim dzieciom lub dzieciom, którymi się opiekujesz, ten kurs jest dla ciebie! Czas postawić się mainstreamowemu podejściu i obalić mit, jakoby zapalenia ucha i wysypki były normalne i naturalne u dzieci.

Kliknij na link i zdobądź rezerwację...
Kurs Trwa 4 godziny. Po zarejestrowaniu otrzymasz email z dostępem do strony, gdzie ten kurs jest dostępny do natychmiastowego obejrzenia!
- Agnieszka Kircher
P.S. Zobacz co uczestnicy kursów mówią o Agnieszce:
⭐⭐⭐⭐⭐ "Hej!!! :D Chciałabym podzielić się z tobą swoją historią. Zaczęłam obserwować twoją twórczość z rok temu i bardzo zaciekawiłaś mnie, wydałaś się godna zaufania. Zaznaczę, że wtedy byłam bardzo chuda, słyszałam, że nic nie jem (jadłam i to sporo, w momencie, gdy miałam obsesję liczyłam kalorie tak by mieć nadwyżkę), że wyglądam jak anorektyczka. Miałam nawet robione przeróżne badania w tym kierunku i nic nie wychodziło. Po pół roku od pierwszego „spotkania” z tobą stwierdziłam: nie jem mięsa i ograniczam pomału nabiał. Od tego czasu jestem w tym konsekwentna i uwaga jem mniej, czuję się syta, a moja dieta opiera się głównie na warzywkach i owocach, i uwaga: przytyłam zdrowo 10kg!! Wydaje się dużo, ale że jestem wysoka, to w sam raz, dalej szczupła, dostałam kobiecych krągłości przez co czuję się bardziej seksowna i pewniejsza siebie. Dzięki tobie i diecie zdałam sobie sprawę z wartości mojego ciała, uprawiam sport i jestem wrażliwa na świat! <3 I pierwszy raz od trzech lat mam idealne wyniki krwi oraz okres zaczął mi się regulować, a miałam z nim spore problemy.." - Magda
⭐⭐⭐⭐⭐ "Obserwując cię od jakiegoś 1,5-2 lat (i Mariusza też) zmieniło się u mnie wiele w życiu (14 miesięcy temu postanowiłam o żywieniu 100% roślinnym i pójściu w stronę drogi surowej – teraz już mogę mówić o sobie frutarianka :D, tak samo jak moja rodzina – maksymalnie dużo świeżości w naszym menu = zero chorób (a dzieci wcześniej mocno chorowały obecnie 4 i 7,5 lat). Zmieniła się również świadomość wychowywania i czerpania radości z życia – ogranicza nas szkoła – poranne wstawanie to kupa stresu, ale nie bardzo potrafię zdecydować o edukacji domowej, ale intensywnie o niej myślę… :D Jesteś dla mnie BAAAAAARDZO INSPIRUJĄCA! Dziękuje, że się wszystkim dzielisz :*" - Monika
⭐⭐⭐⭐⭐ "Cześć Aga! Chciałabym powiedzieć ci, że twoja córka tak pięknie się rozwija i jest cudowna! Nie mogę się napatrzeć, jaka jest dojrzała jak na swój wiek. Teraz jeszcze bardziej rozumiem to, że dziecko to CZŁOWIEK, a nie kandydat na człowieka. Jesteście piękną rodziną i z przyjemnością obserwuję was na Instagramie!" - Agata
⭐⭐⭐⭐⭐ "Dzięki tobie zrozumiałem, że nie jestem zobowiązany do robienia dokładnie tego, co mówią mi media i pediatrzy. Idąc bardziej za twoimi metodami okazało się, że mój wcześniej chorujący syn nagle przestał doświadczać czegokolwiek. Nie pojawiają się już katary ani nagłe wysypki, a on jest szczęśliwy, gdy sam może wybierać sobie jedzenie łapiąc po prostu za owoce leżące na stole. Dzięki, Aga!" - Robert
© 2021+ Agnieszka Kirchner + Odmładzanie Na Surowo
Powered By ClickFunnels.com