- SPECJALNA OKAZJA DLA SPOŁECZNOŚCI „ODMŁADZANIE NA SUROWO” -
Dowiedz się jak "Zbudować swój nowy wizerunek: dla siebie, dla domu, dla świata." biorąc udział w tym nowym 4-godzinnym szkoleniu online!
Dowiedz się jak stworzyć swój nowy styl, dom i nowy wizerunek tak aby w poczuciu estetyki otworzyć się na nowe, podnieść wibracje w domu i stworzyć doskonałą energię, biorąc udział w tym 4-godzinnym szkoleniu online, "JAK ZBUDOWAĆ NOWY WIZERUNEK DLA SIEBIE, DLA DOMU, DLA ŚWIATA”

Kiedy ludzie mnie pytają jak odnaleźć siebie oraz swój styl w gąszczu ubrań i przedmiotów w domu - odpowiadam… aby to zrobić warto stworzyć taką przestrzeń aby w poczuciu estetyki podnieść wibracje dla domu. Nauczyć się kilku prostych trików aby odnaleźć swój indywidualny styl, swoją unikatowość i autentyczność. 

Nie wiem czy wiesz, że MINIMALIZM to najlepsza forma wolności. Najpierw strach a później radość. Porządki w szafie i w życiu.... naprawdę warto.

Jeśli znasz to przyjemne uczucie kiedy po posprzątaniu szafki kuchennej sięgasz po filiżankę do porannej kawy to wiesz o czym piszę. Podobnie jest gdy z czystą przyjemnością sięgasz po gotowe zestawy ubrań w przejrzystej i klarownej szafie.

Wszyscy z którymi współpracowałam osiągali wspaniałe rezultaty np. Podczas jednego z moich doświadczeń i wspólnej pracy, po uporządkowaniu szafy odpowiednimi technikami i odpowiednią intencją, stworzyłam jednocześnie przestrzeń dla nowej relacji, i już po trzech miesiącach pojawił się partner w życiu mojej klientki … jak mówi dzisiaj … bratnia dusza i do dzisiaj tworzą piękną relację. 

Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie wesprę również i Ciebie, poprowadzę Cię przez proces zmian i pomogę Ci dokonywać właściwych wyborów.
Badania mówią, że 1/5 ubrań, które ludzie kupują nigdy ich nie zakładają choć wydali na nie mnóstwo pieniędzy. Ludzie najczęściej kupują pod wpływem emocji. Gromadzą zbędne rzeczy, które przeszkadzają im poźniej w życiu. 

Sieci sklepowe świetnie wykorzystują Twoje słabości i tworzą promocje, np 3 w jednym, pozbywając się sezonowego towaru, który następnie ląduje u Ciebie w domu

Z badań wynika, że klasyczne ubrania i dobrej jakości stanowią długotrwałą bazę w garderobie a jedynie 10 % sezonowych trendów powinno znaleźć się w twoim domu. 

Czy Tobie zdarzyło się kiedykolwiek kupić rzeczy, których nie potrzebowałeś ale były w atrakcyjnej dla CIebie cenie?

Być może w twojej dolnej półce szafy są ukryte rzeczy z metką kupione na okazję kiedy schudnę?

Czy w Twoim domu też jest taka specjalna szafka lub szuflada a może nawet komórka, wypełniona po brzegi różnymi drobiazgami, o których chcesz zapomnieć?

Czy zdajesz sobie sprawę, że produkcja tych rzeczy pochłonęła mnóstwo energii, wody a w przyszłości a one i tak wylądują na wysypiskach? 

Czy wiesz, że kupując kolejne rzeczy do domu nie skorzystamy z nich przez minimum pól roku …?

Ile procent ludzi ma nieuświadomiony zakupoholizm, kupując rzeczy dla pozornego, lepszego samopoczucia w rzeczywistości zakopując swój smutek i żal nie rozwiązując swoich problemów? 

Podczas kursu podpowiem Ci jak zrobić spektakularny efekt swojego wizerunku oraz pomogę odnaleźć prawdziwy, spójny styl dbając o środowisko i nie wydając kolejnych pieniędzy na zakupy. Pdpowiem Ci jak stworzyć nowe zestawy z tego co już masz w szafie. 
Nie wiem czy wiesz, ale ludzie, którzy wciąż rozwijają swój indywidualny styl mają wysoką świadomość siebie i swojej sylwetki, są bardziej pewni siebie oraz skłonni mądrze kupować ubrania i inne przedmioty. To oni dbają o swoją wysoką energię, tryskają radością, wiodą cudowne życie a przede wszystkim skupiają się na swoich atutach. 

...w przeciwieństwie do tych którzy, są często zatroskani, nie akceptują siebie. Oni kupują ubrania bezpiecznie, w bezpiecznych kolorach uważają, że mają mnóstwo niedoskonałości, kamuflują je i niestety skupiają się na nich. Gromadzą rzeczy w domu, zapominają o sobie. Oni mają nigdy nie zrobią dla siebie spektakularnego efektu. 

Kiedy współpracuję z ludźmi to podpowiadam im jak mądrze zainwestować w ubranie aby był spójny z nim, jego osobowością i był najlepszym dla niego rozwiązaniem.
CO BĘDZIE NA KURSIE: 5 modułu kursu
1. PORZĄDKI W SZAFIE: Jak posegregować ubrania, które zostawić i dlaczego 

 - rytuał przekazywania ubrań,  
- praca z emocjami i porzucanie przywiązań do rzeczy materialnych.  

"Dobrze poukładana szafa uwolni cię od wielu niechcianych emocji, obciążeń i ograniczeń. od razu poczujesz ulgę gdy porzucisz balast, bo tak naprawdę to jest to czego najbardziej potrzebujesz. kluczem jest akceptacja sylwetki, miłość do siebie i poczucie wolności. po takich zmianach być może nabierzesz dystansu i nowego spojrzenia na każdą życiową sytuację i stworzysz przestrzeń dla nowego…”

2. MINIMALIZM W DOMU I W UBRANIACH: Poznasz proces oczyszczania i i podnoszenia wibracji domu.   

3. WZMOCNISZ SWOJE ATUTY I POKOCHASZ 'NIEDOSKONAŁOŚCI'

Poznasz sposoby i triki na optyczne udoskonalenie sylwetki. (techniki dla mężczyzn i dla kobiet)

4. KOLORY I WZORY ICH WPŁYW NA SAMOPOCZUCIE: Jak je ze sobą łączyć i jak kierować się intuicją aby uzyskać zamierzony efekt.

5. TWÓJ STYL - POZNASZ KILKA STYLÓW ABY ODNALEŹĆ WŁASNY.
Czy już wiesz ile byś zaoszczędziła i mogła przeznaczyć np na swoje pasje, bądź inne przyjemności gdybyś umiała dokonywać właściwych wyborów? 

Dzięki temu kursowi nauczysz się sama systematycznie porządkować garderobę i otoczenie. Doskonale skomponujesz zestawy ubrań na każdą okazję nie tracąc czasu. 

Poznasz już swój styl i pasujący kolor, który pomoże Ci otworzyć się na wszystko co nowe. 
Takie szkolenia z wizerunku i stylu kosztują 1.700 zł a nawet 3.500 zł. Moje indywidualne sesje całodniowe to 1700 zł za cały dzień czy 350 zł za godzinę, ale zdecydowałam się tylko dla społeczności „W czasach próby” i zaproszenie Mariusz Budrowskiego na specjalną cenę zaledwie 99 zł aby wnieść olbrzymią wartość dla społeczności i nowej Ciebie...
Tylko 99zł
Śmiało kliknij na link i zdobądź rezerwację.
*Wraz z kursem otrzymasz darmowy ebook, który zostanie przesłany Ci w specjalnym e-mailu po zakończonym szkoleniu.
Regina Bukowska
© 2021+ Regina Bukowska + Odmładzanie Na Surowo