- SPECJALNA OKAZJA DLA SPOŁECZNOŚCI „ODMŁADZANIE NA SUROWO” -
Dowiedz się jak tworzyć lepsze relacje ze swoim partnerem, rodziną, przyjaciółmi, dziećmi i nie tylko biorąc udział w tym 4-godzinnym szkoleniu online, "Jak budować właściwe relacje?!"
Prawdopodobnie poznaliśmy się już na detoxie ale detoks sokowy to nie jest mój cały świat. Pragnę Cię dzisiaj zaprosić w inne sfery mojego życia. Być może Ty również znajdziesz dla siebie coś ciekawego. Każdy z nas ma różne zainteresowania i pasje. Moją największą pasją są podróże oraz rozwój osobisty i każdą chwilę, którą mogę wykorzystuję na to aby poznawać ten świat i poszerzać swoje horyzonty. 

Zapytana kiedyś czy potrafiłabym wyznaczyć pięć najważniejszych sfer mojego życia, zrozumiałam, że najważniejszym będzie to aby rozwijać się w taki sposób aby móc inspirować innych. Dlatego tak bardzo skupiam się na detoksie jako jednym z pięciu moich filarów gdyż wiem, że to jest najprostsze i w zasadzie każdy może tego dokonać.  

Spotykając coraz więcej osób na swojej drodze, które chciały przejść detoks, zdałam sobie szybko sprawę jak ważna jest również motywacja. Tak wiele osób mówiło mi: ”Regina, to dzięki Tobie udało mi się zmotywować do działania i coś co kiedyś wydawało się niemożliwym dzisiaj staje się proste”. 

Kiedy zmieniamy swój styl życia - zmieniamy sylwetkę i nagle inne elementy zaczynają mieć znaczenie. Chcemy wymienić swoją garderobę a może nawet styl ubierania tak aby podkreślić naszą nową, zmieniającą się figurę. Stąd styl a tak naprawdę „Styl Bukowska” towarzyszy mi już od lat i z tego chyba najbardziej jestem znana. Potrafię po prostu stworzyć nowy wizerunek dla każdego. Pomogłam już dziesiątkom osób, czy to na szkoleniach czy podczas osobistych konsultacji jak nauczyć się samemu dobierać swój strój aby czuć się w nim jak najlepiej a jednocześnie podkreślić swoją wartość.
Kocham tez podróże ale podróżuję zazwyczaj sama. Często potrzebujemy przeżyć zupełnie nową przygodę aby czerpać radość życia i żyć życiem. Słyszałam wiele razy: „Ale jak to podróżujesz sama? Tak. Jestem ciekawa świata, ludzi i kultury w innych krajach a przede wszystkim nabieram dystansu do codzienności odnajdując wiele rozwiązań i odpowiedzi na wyzwania. I do tego potrzeba czasami samotności. Wracając, mogę pomóc innym ludziom nadać kierunek lub dać wskazówki. 

Podróże samemu to nie tylko odpoczynek ale głęboki rozwój wewnętrzny i budowanie relacji ze sobą. Wciąż praktykuję i przekazuję jak najlepiej zadbać o siebie i wytworzyć w sobie dobre samopoczucie „mimo wszystko”. Jak działa komunikacja z poziomu serca? Ale to wcale nie oznacza, że unikam relacji! 

Dlaczego? Dlatego, że powyżej wspomniane cztery filary moich zainteresowań łączy jeden fakt, który jest chyba najważniejszy. We wszystkim zawsze towarzyszą nam relacje. 

Jest to mój największy konik i pasja. Zauważyłam, że niezależnie od tego jak rozmawiam ze swoimi podopiecznymi relacje są nieodzownym elementem naszych rozmów i konsultacji. 

Mam nadzieję, że się zgodzisz, że relacje są kluczem do spełnionego życia, pod warunkiem, że są właściwe. Jak pozbyć się niechcianych emocji i wzmocnić miłość? Sztuką jest zbudowanie odpowiedniego środowiska a w nim - przyjaznych i trwałych relacji z ludźmi. Być może dzisiaj nie masz wsparcia i walczysz o siebie zamiast żyć w spokoju i harmonii? Albo wpędzasz się w poczucie winy i dopada Cię smutek i zwątpienie? Często ludzie starają się dla innych a później czują odrzucenie i nie mogą sobie z tym poradzić. Jeśli tak jest u Ciebie lub Twoich przyjaciół to czynisz swoje życie nieszczęśliwym. Znam to przykre uczucie, ale sama nauczyłam się jak żyć bez oczekiwań aby uniknąć rozczarowań i uczę tego innych.
„Jakość naszego życia sprowadza się do jakości naszych związków z innymi ludźmi.” 
- Tony Robbins
Dlaczego to teraz jest takie ważne? 
Ponad 250 tysięcy Polaków jest na kwarantannie. Te liczby wciąż rosną w zatrważającym tempie. Wiemy, po wcześniejszych sytuacjach, że relacje w wielu domach i pracy były mocno napięte. Każdy słyszał zachowania sąsiadów i współpracowników a być może sami byliśmy w trudnej sytuacji. 

Jak zrobić to lepiej? 

Moją misją jest poprawa komunikacji i złagodzenie konfliktów. Zwłaszcza kiedy zamknięci w naszych mieszkaniach, z naszym partnerem, dziećmi a nawet rodzicami musimy się z tym zmierzyć.

Dlatego to jest tak ważne!

Pragnę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem w jaki sposób ja buduję środowisko przyjaznych i trwałych relacji z ludźmi. 
  • Jeśli dziś czujesz, że Twoje środowisko nie wspiera Cię i walczysz o siebie zamiast żyć w spokoju i harmonii.  
  • Jeśli wpędzasz się w poczucie winy, dopada Cię smutek i zwątpienie. 
  • Jeśli nie jesteś sobą i we własnej prawdzie, to wiedz, że czynisz swoje życie nieszczęśliwym. 
  • ​Jak to zrobić aby żyć w harmonii i spełnieniu? 
Co, jeśli byłaby taka możliwość i mógłbyś stworzyć doskonałe relacje, nawet będąc w trudnej sytuacji? Czyli jak zadbać o siebie i stworzyć dobre samopoczucie „mimo wszystko”

Jak działa komunikacja z poziomu serca? np z byłym mężem, dziećmi, teściami, dziadkami, współpracownikami.

Pragnę podzielić się z Tobą moimi konkretnymi i prostymi praktykami, które zadziałały doskonale u mnie ale też u wszystkich którzy je zastosowali.
„Kiedy uczeń jest gotowy pojawia się mistrz.”
- Tiziano Terzani
Co mówią o mnie:
⭐⭐⭐⭐⭐ "Powiem krótko, jest szalenie przyjacielska i odważna! Zaczęło się od poszukiwania super garderoby... poczułam się kobieco, nabrałam wiary w siebie, zaczęłam dbać jeszcze bardziej o wygląd. Regina to Przyjaciel w drodze... W moim najtrudniejszym etapie życia gdy zostawili mnie przyjaciele... to ona dawała mi otuchy i nauczyła jak mogę sobie sama pomóc i otworzyła oczy na moje ważne sfery życia. Przy niej nie ma nudy aż chce się żyć życiem! Czy jesteś sam czy nie nabierzesz wiatru w żagle ... Dzięki, że Cię poznałam." - Edyta Gabryś
⭐⭐⭐⭐⭐ "Spotkanie z Reginą to zawsze jakaś magiczna podróż. Mnóstwo radości przekazuje i uświadamia jak rozpalić tę iskierkę w sobie. Zastanawiał mnie zawsze jej styl bycia i życia. Taki pozytywny. Niesamowicie prosto i skutecznie przekazuje swoją wiedzę ... jest praktykiem z ogromnym sercem. Moje relacje z żoną zawsze stają się na wyższym poziomie... to wskazówki Reginy działają CUDA. Jest WIELKA!" - Daniel Konieczny
⭐⭐⭐⭐⭐ "Poznałem Reginę ponad 3 lata temu.. i od tego czasu moje życie zaczęło nabierać rozpędu. Zacząłem zauważać i doceniać drobne przyjemności, które na co dzień mnie spotykają, zacząłem czerpać radość z małych sukcesów, które automatycznie budują coraz to większe SUKCESY. Zrozumiałem, że cel, który kiedyś przelatywał mi w głowie jako mrzonka, jest realny i w głowie mam już kolejne cele... które wiszą na tablicy marzeń🥰
Regina nauczyła mnie, doceniać sytuacje, które pojawiają się na mojej drodze, odczytywać te znaki, dzięki temu zacząłem analizować otoczenie i to co się wokół mnie dzieje, to niesamowicie ułatwia życie... wystarczy sobie zadać pytanie.. i czekać aż pojawi się odpowiedź.
Dzięki niej potrafię wybierać ludzi, którzy powinni być blisko mnie, ale co jest istotne, potrafię zauważać tych, którzy są wampirami energetycznymi, czy „czasozjadami”... wtedy mogę się skupiać na ważnych i efektywnych rzeczach

Teraz już jestem wdzięczny tym, którzy sprawiajà, że nie chcę przebywać w ich otoczeniu, a kiedyś unikałbym ich, albo dusił w sobie tę niechęć... bycie wdzięcznym, to fantastyczna cecha😊

Regina, na co dzień zawsze uśmiechnięta, uświadomiła mi wiele razy, że to co ja czuję, co chcę, co myślę, jest dla mnie najlepsze, że to jest prawidłowy kierunek.. i tak właśnie jest do tej pory. Moje życie, moje wybory... " - Wojciech Kosiorek
Dlatego pomyślałam, że wspaniale byłoby się z Tobą spotkać. I choć teraz nie możemy zrobić tego osobiście to dzięki technologii i pomocy ze strony „Odmładzanie na surowo” zorganizowaliśmy dla Ciebie spotkanie online.

Podczas tego czterogodzinnego spotkania omówimy między innymi:
  • relacje z partnerem
  • relacje z dziećmi
  • relacje z rodziną, przyjaciółmi i nie tylko
Wierzę, że te proste techniki, które sama stosuję, pomogą również Tobie. Podczas szkolenia Otrzymasz proste wskazówki, łatwe zadania, konkretne ćwiczenia i przykłady z których zrobisz na pewno mnóstwo notatek. 

Doświadczenie pozwala mi z czystym sercem zaproponować Ci to wydarzenie jako jedno z najlepszych decyzji jakie podejmiesz tej jesieni. 

Tak jak mówił do mnie o tym Remigiusz:

„Spotkaliśmy się dwa lata temu. Zamówił wtedy sesję wizerunku - w prezencie dla swojej cudownej żony. Poźniej zainspirowani detoksem zmienili zupełnie swój styl życia , zaczęli się wzajemnie wspierać. Ich relacje są godne podziwu. Jak mówi Remigiusz , nie tylko dokonali remontu w domu ale w całym życiu”. 

Zazwyczaj takie szkolenia są wyceniane na 500 zł a nawet 1000 złotych. Ja natomiast zdecydowałam się na cenę zaledwie 99 zł aby móc zapłacić tylko za technologię do tego wykorzystaną i mój czas.
Tylko 50zł
*Gratulacje - kod promocyjny został zastosowany!
Jeśli dla Ciebie relacje są również ważne i pragniesz je wzmocnić lub naprawić to szkolenie może być dla Ciebie. 

Być może chcesz nauczyć się jak podejmować trudne decyzje, w których tkwisz przez wiele lat i pewne relacje zakończyć, ale jak to zrobić właściwie aby nikogo nie ranić? 

Jeśli tak to zarezerwuj sobie czas i te cztery godziny spędź na szkoleniu.

Śmiało kliknij na link i zdobądź rezerwację:
Regina Bukowska
P.S. Zaproszenie od Mariusza i Odmładzanie Na Surowo
Wspaniały temat, wspaniała osoba ... ja bym powiedział, że ekspert w tej dziedzinie dlatego z czystym sumieniem zapraszam na to spotkanie.

Jak pięknie zbudować relacje ...? Czy to z dziećmi, rodzicami, mężem czy przyjaciółmi lub współpracownikami?! Wiele osób pisze niesamowite rzeczy, opowiada o tym jak Reginie w prosty sposób udało się ich zainspirować lub pomóc w prosty sposób uratować związek, zmobilizować pracowników czy ułatwić sobie życie z rodzicami.

Zbliża się drugi lockdown ... być może będzie, być może nie będzie, ale podczas pierwszego niektórzy z nas mieli naprawdę trudny czas w swoich domach. Co Ty na to aby tym razem dobrze się do tego przygotować? Poznać fajne techniki, narzędzia ... po to aby te relacje wyglądały zupełnie inaczej? 
© 2021+ Regina Bukowska + Odmładzanie Na Surowo